Masażystka Technik

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na danym stanowisku będzie odpowiedzialna za przeprowadzanie następujących zabiegów odchudzających:

  • Kawitacja
  • Krio lipoliza
  • HIFU
  • Endermologia
  • Multipolar RF

oraz

  • Determinację celów i drogi do sukcesu klientek Studio Figura
  • Obsługę klientek w dziale Fitness

Nie wymagamy doświadczenia w zabiegach odchudzających. Studio Figura przeprowadzi wszystkie niezbędne szkolenia.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie zwolnione z podatku dochodowego
  • Dojazd do pracy, ubezbieczenie medyczne
  • Szkolenia z pakietu zabiegów w Studio Figura
  • Rozpoczęcie pracy w czerwcu 2021
  • Zatrudnienie na pełny etat, kontrakt długoterminowy

Wymagania

  • Dyplom Technika Masażysty
  • Język angielski. Rekrutacja online odbędzie się w języku angielskim.

Informacje

Studio Figura to globalny koncept midelowania sylwetki, tworzący najskuteczniejszy model gabinetu fitness/wellness. Studio Figura Al Wasl jest pierwszym oddziałem firmy w Dubaju. Więcej informacji na www:

تاريخ النشر: اليوم
الناشر: Company Website